Новий спалах коронавіруса в Китаї – на карантині 100 мільйонів чоловік

Новини України

Після нового спалаху коронавіруса в Китаї на карантин відправили 100 мільйонів чоловік

У Китаї друга хвиля коронавіруса, фото: Handout

В одній з китайських провінцій – новий спалах коронавіруса.

Як повідомляє китайське видання South China Morning Post, за останні дні в провінції Цзілінь зареєстровано 34 випадки захворювання коронавірусом.

У зв’язку з цим, влада повністю заблокували знаходить у провінції місто Шулань. У місті введена сувора блокування, виходити з дому для покупок можна тільки раз у два дні на дві години, причому тільки одній людині на сім’ю. Закриті в’їзди і виїзди не тільки з Шуланя, але і з довколишніх міст і селищ, у місті виставлено оточення.

Крім того, за інформацією агентства Bloomberg, суворі карантинні заходи були введені в столиці провінції з однойменною назвою Цзілінь. За оцінками Bloomberg, під новий карантин потрапили понад 108 млн осіб.

У всій провінції Цзілінь припинено автобусне та залізничне сполучення, закрито школи.

“Швидка і потужна реакція Китаю відображає його страх перед другою хвилею інфекції після того, як він дотримав поширення вірусу з великими економічними й соціальними витратами. Це також ознака того, наскільки крихким буде процес повторного відкриття в Китаї та інших країнах, оскільки навіть найменший натяк на відродження інфекцій може спонукати повернутися до суворої ізоляції”, — пише агентство.

За даними китайської комісії з охорони здоров’я, за минулу добу в країні було зареєстровано сім нових випадків зараження SARS-CoV-2. Всього в країні з початку епідемії, за офіційними даними, заразилися 82 954 людини, в 4634 випадках було зафіксовано летальний результат хвороби.

Як інформувала “Країна”, Китай роздасть два мільярди країнам, постраждалим від коронавіруса.

Також ми писали, що в Китаї стурбовані другою хвилею коронавіруса.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь