Новий запальний синдром, який може вражати дітей з коронавірусом

Новини України

В США зареєстрували смерті від нового запального синдрому, який може вражати дітей з коронавірусом

У США і Британії з’явилися діти з небезпечним синдромом. Фото: livekuban.ru

У штаті Нью-Йорк (США) троє дітей померли через запального синдрому. У Великобританії також зафіксовано зростання випадків виявлення цього синдрому. Лікарі пов’язують його з зараженням коронавірусом.

Як повідомляє РІА Новини, інформацію про смерть дітей у США озвучив на прес-конференції 10 травня губернатор штату Ендрю Куомо.

Влади штату почали фіксувати у дітей синдром системної запальної відповіді не так давно. Його пов’язують із зараженням коронавірусом, так як у багатьох маленьких пацієнтів був позитивний аналіз на антитіла до нового вірусу.

“Є 73 випадки, які зараз департамент охорони здоров’я вивчає. Але хвороба забрала життя трьох молодих ньюйоркців”, – сказав Куомо.
 
За даними влади, синдром в основному спостерігається у дітей від року і учнів початкової школи, яким 6-11 років. У них проявляються симптоми, схожі з хворобою Кавасакі та інфекційно-токсичним шоком.

За словами губернатора, при надходженні дітей у лікарню у них не спостерігали симптомів, які зазвичай пов’язують з коронавірусом. Зокрема, не було утруднення дихання.
 
Представники національної системи охорони здоров’я (NHS) Великобританії направили лікарям країни попередження про збільшення числа випадків, коли діти потрапляють у реанімацію з синдромом системної запальної відповіді. Він проявляється у вигляді болю в животі і проблем з серцем.

Раніше “Країна” писала, що ознакою зараження коронавірусом нового типу SARS-CoV-2 може стати висип на ногах.

Також ми розповідали про відкриття вчених з Нідерландів, згідно з яким новий коронавірус може вражати клітини кишечника.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь