Новини Америки. У країні закрили 13 м’ясних заводів з-за пандемії

Новини України

В США закрилися 13 заводів з виробництва свинини і яловичини. Американцям загрожує дефіцит м’яса – Bloomberg

У США прогнозують дефіцит м’яса. Фото: pixabay

Американські виробники м’яса прогнозують дефіцит цього продукту в США на тлі епідемії коронавіруса і виникає продовольчої кризи: робота 13 американських заводів по виробництву свинини і яловичини була припинена. Про це повідомляє Bloomberg.

За даними видання, ситуація ускладнюється тим, що у сотні співробітників Мінсільгоспу США, які раніше інспектували різні заводи, виявили коронавірус. Якщо заражені співробітники занесли інфекцію на підприємства, галузь постраждає ще більше.

24 квітня корпорація Tyson Foods Inc. заявила, що закриває свій завод з виробництва яловичини в штаті Вашингтон. Заводи по виробництву м’яса також закриваються в Канаді, у зв’язку з чим деякі виробники планують скорочувати експорт м’яса в США.

Наявних запасів замороженої свинини, яловичини та птиці вистачить США приблизно на два тижні. На тлі цього найбільший в світі виробник м’яса JBS SA попереджає про дефіцит. З-за збоїв оптова ціна яловичини досягла рекордного рівня, ціна на бекон злетіла на 137 відсотків.

За останніми даними, на території США зафіксовано 890 524 випадків інфікування Covid-19 (померли 195 920, одужали 781 382).

Нагадаємо, українці на карантині почали купувати на 20% більше м’яса.

Залишити відповідь