Обама підтримав кандидатуру на пост президента Байдена

Новини Світу

 

 
 

 

 
 

Колишній президент США Барак Обама у вівторок підтримав кандидатуру колишнього віце-президента США Джо Байдена на пост президента у своєму відеозверненні, передає “Інтерфакс”.

“Я з гордістю підтримую мого друга Джо Байдена на пост президента Сполучених Штатів”, – заявив Обама. Він підкреслив, що Байден може “вилікувати” США у важкі часи. “У Джо є характер і досвід, щоб провести нас через найважчі часи і вилікувати нас”, – сказав він.

Обама зізнався, що рішення призначити Байдена своїм заступником було “одним з найкращих рішень”. “Він став близьким другом”, – зазначив екс-президент.

Він також закликав американців “, як і раніше вірити в можливість кращого світу” і підтримати передвиборну кампанію Байдена.

В результаті кандидатом від демократів, ймовірно, стане Байден. Заява Обами має консолідувати сили демократів, відзначає агентство Reuters.

Офіційна підтримка з боку Обами послідувала після того, як останній з тих, що залишалися суперників Байдена в гонці серед демократів, сенатор Берні Сандерс, минулого тижня офіційно підтримав кандидатуру Байдена. Обама, як вважають, зіграв ключову роль у вирішенні сенатора вийти з гонки і підтримати кандидатуру претендента.

Під час боротьби за президентську номінацію Обама зберігав нейтральну позицію, хоча багато кандидати намагалися асоціювати себе з ним. Тепер, коли етап праймеріз фактично пройдено, Обама володіє унікальною можливістю сприяти згуртуванню партії напередодні виборів.

Вибори президента США заплановано на 3 листопада 2020 року.

Залишити відповідь