Обама розкритикував дії Трампа в боротьбі з коронавірусом

Новини України

“Навіть не робить вигляд, що відповідає за щось”. Обама розкритикував антивірусну боротьбу Дональда Трампа

Обама незадоволений діями Трампа по боротьбі з Covid-19

Колишній президент США Барак Обама розкритикував реакцію адміністрації свого наступника Дональда Трампа на кризу, викликаний коронавірусом.

В онлайн-зверненні до випускників коледжів, опублікованому в Twitter, Обама заявив, що епідемія показала, що багато чиновників “навіть не вдають, ніби вони керують”.

У виступі перед випускниками декількох десятків коледжів і університетів Обама сказав, що спалах Covid-19 оголила недоліки керівництва країни.

“Більш ніж що-небудь ця пандемія, нарешті, розвінчала переконання в тому, що багато відповідальні люди знають, що роблять. Багато з них навіть не роблять вигляд, що відповідають за що-небудь”, – зазначив попередник Трампа.

Обама також згадав про вплив епідемії на чорношкірі громади в США.

“Подібне захворювання лише підкреслює фундаментальне нерівність і додатковий тягар, з якими чорношкірі громади історично стикалися в цій країні”, – сказав він. Серед афроамериканців набагато більше заражень і смертей від коронавіруса, ніж серед білих.

Це вже другий раз за останні дні, коли 44-й президент дорікнув оточення Трампа в неадекватній реакції на поширення вірусу.

Раніше “Країна” розповідала про ймовірне участю Мішель Обами в передвиборній кампанії Джо Байдена.

Також ми повідомляли, що YouTube і Facebook вирішили провести онлайн-випускні за участю відомих артистів і Барака Обами.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь