Ображені прокурори САП написали відкритий лист Ірини Венедиктової

Новини України

“Ви не маєте права вказувати”. Прокурори САП відповіли на закиди Венедиктової

Прокурори САП написали лист у відповідь Венедиктової, фото: прес-служба ДБР

Прокурори САП опублікували відкритого листа, де висловили свою незгоду з критикою Генерального прокурора України Ірини Венедиктової, яка звинуватила САП у бездіяльності, відсутності результатів роботи і порушення розумних строків при веденні кримінальних проваджень.

Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури в соцмережі Facebook.

“Ми категорично не згодні з твердженням Генерального прокурора України про нашої бездіяльності, відсутності результатів роботи і порушення і порушення розумних строків при веденні кримінальних проваджень”, – йдеться у відкритому листі, опублікованому на офіційній сторінці САП.

У листі прокурори САП підкреслили, що згідно закону України «Про прокуратуру» Генеральний прокурор і його заступники не мають давати вказівки прокурорам САП.

Як повідомлялося раніше, Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова дорікнула Спеціалізовану аникоррупционную прокуратуру в бездіяльності і заявила, що це вимагає її реагування.

За її словами, в актуальних та резонансних процесах підозри чиновникам повідомляли два, три, а іноді чотири роки тому, а слідство досі залишається не завершеним. Винних до відповідальності не притягнуті й багатомільйонні збитки не відшкодовані.

Холодницький, у свою чергу, пообіцяв спростувати кожне слово із заяви Венедиктової про бездіяльність САП.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь