Обшуки в мерії Харкова 8 травня – проводяться дії з-за грошей, виділених на освітлення міста

Новини України

У мерії Харкова йдуть обшуки у справі про привласнення бюджетних грошей

Прокуратура проводить обшуки в мерії Харкова по справі про привласнення бюджетних грошей. Фото: Прокуратура Харківської області

Прокуратура влаштувала обшуки в мерії Харкова у справі про розкрадання бюджетних грошей, виділених на освітлення міста.

Про це в п’ятницю, 8 травня, розповіли у прес-службі прокуратури Харківської області.

У відомстві зазначили, що також проводяться обшуки за місцем проживання чиновників міськради Харкова, начальників комунальних підприємств та суб’єктів господарювання. За версією слідства, зловмисники незаконно заволоділи бюджетними коштами при укладанні договорів на суму понад 28 млн грн.

Фото: Прокуратура Харківської області

“Всього у даному кримінальному провадженні одночасно проводиться більше 20 обшуків у різних регіонах країни. В даний час особам про підозру не повідомлялося, досудове розслідування триває”, – йдеться в повідомленні.

Фото: Прокуратура Харківської області

Нагадаємо, що в минулому році СБУ викрила факти привласнення керівництвом одного з департаментів Харківської міськради мільйонів гривень, виділених з держбюджету на ремонт автодоріг.

Раніше ми писали, що мер Харкова Геннадій Кернес під час карантину кілька разів виступив проти центральної влади. Так, нещодавно він заявив про відкриття метро в місті з 12 травня. Проте пізніше він переглянув своє рішення.

Залишити відповідь