ОБСЄ потрапила під обстріл на Донбасі

Новини України

В ОБСЄ розповіли, як їх місія на Донбасі потрапила під обстріл

ОБСЄ потрапила під обстріл на Донбасі. Фото: Facebook/Операція об’єднання об’єднаних сил / Joint Forces Operation

Місія Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), де нещодавно повідомили про травневе зростання кількості загиблих серед цивільних на Донбасі, розповіла про те, як їх місія ледь не стала жертвою обстрілу, перебуваючи на непідконтрольної території. Співробітники місії побачили два боєприпаси, які вибухнули в повітрі майже над ними. В результаті інциденту ніхто не постраждав.

Про це йдеться в офіційному звіті місії.

У повідомленні зазначається, що 15 травня 6 співробітників місії на двох автомобілях перебували на південно-західній околиці населеного пункту Березівське. Це – підконтрольна територія, яка знаходиться в 53 км на північний захід від Луганська.

Співробітники місії моніторило дотримання локального режиму припинення вогню для ремонту інфраструктури в цьому районі. Також місія виконувала оголошений політ безпілотного літального апарату (БПЛА) малого радіуса дії для уточнення ушкоджень у цьому населеному пункті.

У 13:36, коли апарат знаходився на висоті 5 метрів над землею, четверо членів патруля місії побачили два невстановлених боєприпасу, які летіли в їх напрямку і вибухнули в повітрі.

“Незабаром вони побачили і почули два вибухи, а також побачили дим на висоті орієнтовно 80-100 м над землею на відстані приблизно 20 м до північно-північно-захід від свого місцезнаходження. Всі четверо сховалися в автомобілях. Ще двоє співробітників місії, які перебували в автомобілях, теж чули вибухи”, – повідомляє місія.

Після вибухів місія перемістилися на другу позицію приблизно в 3 км на захід від південно-західної околиці Березовського і продовжила моніторити ситуацію.

Раніше “Країна” писала, що Єрмак знову заявив, що Україна не буде вести переговори з так званими “ДНР”/”ЛНР”.

Також ми розповідали, що у Зеленського заявили про небажання включати в Конституцію особливий статус Донбасу.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь