Одещину накрила пилова буря – фото

Новини України

Під Одесою пронеслася пилова буря. Фото

Під Одесою пройшла пилова буря. Фото: facebook.com/RexMacedonem

У понеділок, 27 квітня, на півночі Одеської області почався сильний вітер, а в деяких районах жителі помітили пилові бурі.

Про це повідомив місцевий житель Олександр Полеску в Facebook.

Так, пилова буря накрила село Ставрово в Окнянском районі. За даними синоптиків, пориви вітру досягли 29 м/с.

“Регіон страждає від посухи – ні краплі вологи в грунті. Вітер легко піднімає сухий верхній родючий шар в прах і маємо пилову бурю. Це не просто якась нетипова і дивне природне явище. Це провісник великої біди – повного спустошення землі і подальшої деградації землеробства. Так відбувається, коли у землі немає господаря, а лише безвідповідальні користолюбці”, – йдеться в повідомленні.

Пилова буря в Одеській області. Фото: facebook.com/RexMacedonem

Також очевидець інциденту порівняв пилову бурю з природним явищем, яке відбулося в США в минулому столітті.

Пилова буря в Одеській області. Фото: facebook.com/RexMacedonem

“Нагадує схожі події в США в 30-х роках ХХ століття, що отримали назву “курній котел”. Дуже цікава і пізнавальна історія про те, як з землі вичавлювали всі соки і брали по максимуму. А потім… Почитайте, кому цікаво, – підкреслив він.

Пилова буря в Одеській області. Фото: facebook.com/RexMacedonem

Нагадаємо, що 16 квітня в Києві пройшла масштабна пилова буря. В той день вона зафарбувала будівлі в червонуватий відтінок.

Крім того, в ДСНС попередили українців про те, що вночі на 28 квітня у північних та північно-західних регіонах України очікуються заморозки.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь