Одесит хворіє коронавірусом півтора місяця

Новини України

“Медики вже не розуміють, що робити”. 25-річний одесит не може побороти коронавірус вже 7 тижнів

Хворий коронавірусом одесит. Фото: instagram.com/ma777kc

Молодий одесит Максим Головкін хворіє коронавірусом Covid-19 вже сім тижнів, а лікарі вже не знають, що з ним робити. Хвороба тричі підтверджувалася у нього лабораторно через стільки часу самоізоляції.

Про це він написав у себе на Instagram.

Так, одесит 1995 року народження заразився в США. По поверненню в Україну 13 березня, звернувся в інфекційну лікарню після виявлення характерних симптомів.

Спершу експрес-тест показав, що у нього немає хвороби, однак кілька днів через хворобу підтверджено лабораторно. Чоловіка відправили на самоізоляцію.

Зараз він є самим “довго хворіє” коронавірусом людиною в Україні. За його словами, 28 квітня йому повинні зробити наступний ПЛР-тест. Попередній, який був зроблений 18 квітня, знову показав позитивний результат.

“Дуже сподівався, що зможу поділитися хорошими новинами, але, на жаль мій останній ПЛР-тест знову показав позитивний результат. Я спілкувався з медиками, але вони не розуміють, що далі робити”, – йдеться в повідомленні.

Заражений коронавірусом Максим Головкін. Фото: instagram.com/ma777kc

Нагадаємо, станом на ранок неділі, 26 квітня, в Україні зафіксовано вже 8617 випадків зараження коронавірусом Covid-19. Ще вчора цей показник знаходився на рівні 8 125 випадків захворювання. Таким чином кількість нових випадків склала 492 за добу. З них три десятки – у Києві.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь