Одна з найсильніших українських легкоатлеток до липня застрягла в Кенії на карантині

Новини спорту

Ольга Ляховая

Дворазова чемпіонка Європейських ігор-2019 та неодноразовий призер чемпіонатів Європи, що спеціалізується в бігу на 800 метрів, Ольга Ляховая має складності з поверненням на Батьківщину – українка перебуває в Кенії.

Наша талановита співвітчизниця з 7 березня перебувала на тренувальних зборах у цієї східноафриканської країні, але після їх закінчення не може покинути Кенії після того, як оголосили карантин і закрили кордони.

Ольга шукала способи повернутися додому. І в неї був відмінний варіант — прилетіти в Україну вже 31 травня, але знову все пішло не за планом. Як спортсменка повідомила на своїй сторінці в Instagram, її рейс скасували, і на даний момент найближча дата — 30 червня.

«Життя в Кенії триває, і мені вже починає здаватися, що це і є мій будинок. Мій квиток на 31 травня скасували, і тепер перший доступний рейс на 30 червня. Я порахувала, що якщо я полечу додому 30 червня, то це вийде 115 днів. І це мій абсолютний рекорд перебування на тренувальному зборі! До речі, ще можуть продовжити карантин. Так що ця дата може і зрушити…», — написала співачка.

При цьому українка не втрачає почуття гумору і пожартувала, що їй пора приймати громадянство Кенії, тому що вона проводить занадто багато часу.

«Так, до речі, я була в Кенії ще й в грудні. І це виходить 145 днів за рік. Цікава статистика. Це означає, що я в Кенії проводжу більше часу, ніж буваю вдома? Може пора вже громадянство отримувати?», — ставить риторичне питання Ляховая. Подивитися цю публікацію в Instagram

Життя у Кенії триває , і мені вже починає здаватися , що це і є мій будинок. Мій квиток на 31 травня скасували, і тепер перший доступний рейс на 30 червня. Я порахувала, що якщо я полечу додому 30 червня, то це вийде 115 днів. І це мій абсолютний рекорд перебування на тренувальному зборі! До речі, ще можуть продовжити карантин. Так що ця дата може і зрушити… Так, до речі, я була в Кенії ще і в грудні)) і це виходить 145 днів за рік. Цікава статистика. Це означає, що я в Кенії проводжу більше часу, ніж буваю вдома?🤔. Може пора вже громадянство отримувати😂? . . #kenyaquarantine #nikeathlete #itenhomeofchampions #kenya #dailynation #lyakhovaolga #trackandfield #quarantinelife #lovekenya

Публікація від Ольга Ляховая💙💛 (@lyakhova.olga.800) 21 Травень 2020 в 2:38 PDT

Залишити відповідь