Один Надії Бабкіної Євген Гір повідомив, що співачці стало краще

Новини України

Євген Гір розповів про стан хворий Надії Бабкіної

70-річна співачка перебувала в комі. Фото: instagram.com/ngbabkina

Відома російська співачка Надія Бабкіна з пневмонією почуває себе краще. Вона продовжує лікування в клініці. Співачка вже не підключена до апарату ШВЛ.

Про це повідомив друг артистки, музикант Євген Гір в Instagram.

“Весь цей тиждень вона вже в повній свідомості, самостійна, знаходиться поза реанімації, без ШВЛ та інших підтримуючих засобів. З кожним днем вона набирається сил і відновлюється”, – написав він.

Він додав, що Бабкіна “розумниця і з усім впоралася”.

“Поки ми спілкуємося через лікарів, так як все має бути стерильно і телефони не допускаються, тому, як тільки дозволять, то я з радістю запишу вам її послання і викладу в інтернет”, – написав Гір.

Як зазначив музикант, “все в порядку і скоро вже Надія буде в строю”.

Нагадаємо, що 13 квітня співачку Надію Бабкіну доктора вивели зі стану штучної коми, в якій вона перебувала більше тижня. Як ми вже писали, перший час, відходячи від ліків, артистка навіть не могла нормально говорити. Результати її нових тестів на коронавірус досі тримають у таємниці, перший був позитивним, другий – негативним, а діагноз залишається колишнім – “ускладнена пневмонія”.

Раніше “Країна” писала, що Надія Бабкіна була перевезена з спецклиники в Коммунарке у військовий госпіталь імені Вишневського в підмосковний Красногорськ.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь