Офіс президента пофарбували в кольори прапора кримських татар – фото

Новини України

У Зеленського вшанували пам’ять депортованих кримських татар

Офіс президента пофарбували в кольори прапора кримських татар. Фото: facebook.com/president.gov.ua

Сьогодні, 18 травня, в Україні – День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. У ніч на понеділок, будівля Офісу президента пофарбували в кольори прапора кримських татар в знак пам’яті жертв депортації.

Відповідні знімки були опубліковані на сторінці Офісу президента у Facebook.

“Ми віримо, що обов’язково настане день, коли Крим повернеться в Україну. Кримські татари і українці повернуться в рідні будинки, зберуться за одним столом, щоб разом сказати: Bizim ve siziñ azatlığıñız içün! За вашу і нашу свободу”, – звернувся до українців Зеленський.

Офіс президента пофарбували в кольори прапора кримських татар. Фото: facebook.com/president.gov.ua

Уточнюється, що даний захід було символом солідарності українського і кримськотатарського народів.

Нагадаємо, на будівлі Офісу президента України в ніч з 17 на 18 травня, в 00:01, показали відео-інсталяцію, про злочини радянської влади та сьогоднішньої Росії проти кримськотатарського народу.

Раніше “Країна” писала, що президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з Мустафою Джемільовим заявив, що готовий скликати конституційну комісію і внести в парламент проект закону про створення кримськотатарської автономії.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь