Оголошено новий конкурс на посаду глави Нацслужбы здоров’я України

Новини України

Кабмін оголосив новий конкурс на посаду глави НСЗУ, у кандидатів є два дні на подачу документів

Документи претендентів на пост глави НСЗУ чекають до 25 травня. Фото: facebook.com

Кабінет міністрів оголосив новий конкурс на посаду голови Національної служби здоров’я України. Оголошення про це з’явилося на порталі вакансій держслужби в п’ятницю. Документи кандидатів приймають до 25 травня, передає “Інтерфакс-Україна”.

Серед вимоги до кандидата – досвід роботи на посадах державної служби категорії “А” або “Б” або на посадах не нижче керівників структурних підрозділів в органах місцевого самоврядування або досвід роботи на керівних посадах у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення не менше трьох років.

Така вимога, зокрема, не дає можливості брати участь у конкурсі представникам НСЗУ.

Крім того, серед вимог – вища освіта не нижче магістра, загальний стаж роботи не менше семи років, вільне володіння українською мовою, володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи (англійська та/або французька).

Днями стало відомо, що міністр охорони здоров’я Максим Степанов після співбесіди не прийняв жодної з трьох кандидатур на посаду голови Національної служби здоров’я України, які опинилися у фіналі конкурсу, оголошеного на початку січня 2020 року.

Зазначимо, що НСЗУ – це орган, який створили у рамках медреформи в 2017 році. Він контролює всі виплати в сфері охорони здоров’я, вибирає лікарні, які будуть отримувати гроші від держави, і контролює розподіл понад 100 мільярдів гривень на рік на оплату послуг пацієнтів.

Також ми повідомляли, що у Моз вважають, що 10 областей і Київ поки не готові вийти з карантину.

Залишити відповідь