Олександр Качура прокоментував позицію МВФ з Ситнику та призначення Саакашвілі віце-прем’єром

Новини України

“Ми самі вирішимо кого звільняти, а кого призначати”. У “Слуги народу” прокоментували загрози МВФ з-за закону за Ситнику

Олександр Качура. Скріншот

Депутат від “Слуги народу” Олександр Качура розповів “Країні” про своє ставлення до того, що МВФ виступив проти ухвалення законопроекту, який дозволить звільнити голову Національного антикорупційного бюро Артема Ситника.

Про це повідомляє Телеграм-канал “Політика Країни”.

“Ми незалежна держава, і самі вирішимо кого нам звільняти, а кого призначати”, – повідомив Качура

Крім того, Качура прокоментував ситуацію навколо призначення колишнього голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі на посаду віце-прем’єра з питань реформ.

“Питання про призначення Саакашвілі на сьогоднішній день не стоїть”, – сказав Качура.

Як він вважає, буде створена координаційна рада або рада реформ при Кабміні чи президента, де Саакашвілі буде радником, як іноземний політик з великим реформаторським досвідом.

Нагадаємо, у вівторок комітет Ради з питань правоохоронної діяльності рекомендував депутатам підтримати законопроект, який дає можливість звільнити директора НАБУ, якщо той був визнаний судом винним у корупційних правопорушеннях. Однак після цього представництво МВФ в Україні надіслало лист-попередження в Офіс президента, де йдеться, що в такому разі МВФ перегляне дії фонду в Україні.

Раніше “Країна” докладно розбиралася, чи зможе МВФ перешкодити відставку голови НАБУ.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь