Олександр Лукашенко назвав ситуацію з коронавірусом в Білорусі терпимою

Новини України

“Нашим методом користуються інші країни”. Лукашенко назвав ситуацію з Covid-19 в Білорусі терпимою

Олександр Лукашенко. Фото: belta.by

Глава Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що ситуація з коронавірусом в країні є терпимою, при цьому багато держав перейняли підхід Білорусі в боротьбі з Covid-19.

Про це повідомляє агентство БелТА у вівторок, 12 травня.

“Ситуація в Білорусі сьогодні з вірусами та іншими захворюваннями, яких у нас вистачало і вистачає, терпима. Ми не говоримо, що у нас все добре, що ми вже бога за бороду взяли”, — заявив Лукашенко.

Як зазначив президент, метод, який використовує Білорусь вже третій місяць, “приносить свій результат”. “Та цим методом, цим шляхом скористалися й інші держави. Подивіться на західні країни: потихеньку відчинилися, почала працювати економіка, а це мільйони людей”, — продовжив Лукашенко.

За його словами, в цих країнах смертність за добу вище, ніж число померлих в Білорусі за три місяці від хвороб, обтяжених коронавірусом.

Відзначимо, що в Білорусі не введено жорстких карантинних обмежень у зв’язку з пандемією коронавіруса. Лукашенко пояснював своє рішення економічними заходами. Він не раз називав ситуацію навколо епідемії психозом.

Тим часом, станом на 11 травня, кількість заражених COVID-19 в Білорусі досягла 23 906, померлих – 135. Приріст за добу склав 933 та 4 особи відповідно.

Також ми писали, що минулого тижня Лукашенко анонсував швидку перемогу над хворобою.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь