Олександр Лукашенко закликав освоювати зону після Чорнобильської трагедії

Новини України

“Ми тут будемо жити”. Лукашенко закликав відновлювати Чорнобильську зону

Лукашенко в Чорнобильській зоні. Фото: president.gov.by

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС території потрібно продовжувати реабілітувати, оскільки на них ще придатні для проживання.

Про це повідомляє прес-служба білоруського лідера.

“В минулі часи, приїжджаючи сюди, коли я починав говорити про чорнобильців, що ми бідні, люди це спокійно сприймали, але більшість погоджувалися. Сьогодні люди розуміють і я теж, що на цій землі можна жити, треба жити. І, найголовніше, – ми тут будемо жити”, – сказав він.

При цьому Лукашенко стверджує, що у місцевого населення є розуміння того, що потрібно робити з постраждалими територіями.

“Я приїхав сюди, щоб подивитися, як відроджуються ці землі. Якщо сказати чесно, то у мене не склалося враження – добре чи погано. У мене одне враження, що ми возрождаемся”, підкреслив він.

Нагадаємо, сьогодні виповнилося 34 роки з тих пір, як на Чорнобильській атомній електростанції сталася масштабна аварія. Катастрофа 1986 року вважається найбільшою за історію атомної енергетики за кількістю постраждалих, наслідків для людей і економічним збитком.

Також “Країна” писала, що президент України Володимир Зеленський поклав квіти до пам’ятника Героям Чорнобиля, що розташований біля Чорнобильської АЕС.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь