Олександр Шаповал. У Дніпропетровській області затримали мера міста Покриву

Новини України

Під Дніпром проходять обшуки, затриманий мер міста. За нього заступився Борис Філатов

Під Дніпром затримали мера міста. Фото: facebook.com/UA.National.Police

Силовики Дніпропетровській області затримали мера одного з міст за підозрою в розкраданні коштів. Як з’ясувалося, це був мер Покриву Олександр Шаповал.

Про це повідомляє прес-служба поліції в Facebook.

“На Дніпропетровщині поліція викрила посадових осіб міської ради у розкраданні більше мільйона гривень бюджетних коштів. Встановлено, що підконтрольними комерційними структурами укладалися договори на проведення капітального ремонту покрівель житлових будинків і ремонту навчальних закладів міста. У подальшому посадовці стверджували своїм підписом документи, в які заздалегідь вносили недостовірні відомості щодо обсягів та якості виконаних робіт”, – йдеться в повідомленні.

Отримані кошти були легалізовані за допомогою товариств, які мали ознаки фіктивності. За даним фактом проводиться більше 30 санкціонованих обшуків за місцем проживання підозрюваних.

Під Дніпром затримали мера міста і чиновників. Фото: facebook.com/UA.National.Police

Пізніше ім’я мера озвучив глава Дніпра Борис Філатов. Звинувачення правоохоронців він не поділяє.

Затриманий мер у Дніпропетровській області. Фото: facebook.com/people/Borys-Filatov

“Нібито ті створили “злочинну групу”. Але не врахували тієї обставини, що вже кілька років місто Покрив Дніпропетровської області займає ПЕРШЕ місце по країні в рейтингу прозорості влади: від держзакупівель до впровадження електронних реєстрів. Покрив та його мер впевнено обходить таких лідерів місцевого самоврядування в Україні як Вінниця, Львів та Маріуполь”, – підкреслив він.

В цей же час голова Дніпропетровської облради Святослав Олійник озвучив свою версію події:

“Інформація про затримання мера Покриву Олександра Шаповалова, яку поширив Борис Філатов, не відповідає дійсності. Прокуратура і поліція проводять слідчі дії, перевіряють підрядників за епізодами діяльності і житлово-комунальному господарству міста. Адміністрація міста Покрив працює в штатному режимі. Шаповалов гідний людина, яка багато робить для свого міста. Тільки спілкувалися з ним по телефону, обговорили поточні питання Покриву. Впевнений, що слідство об’єктивно встановить всі обставини”.

Нагадаємо, кричастную до вчинення терористичних актів у різних регіонах України знешкодили злочинне угрупування в Дніпрі.

Раніше “Країна” писала про те, що в Дніпрі дебошир помер у поліцейському авто через 10 хвилин після затримання.

Залишити відповідь