Олена Березовська розповіла, як боліла коронавірусом

Новини України

“Лікарі кажуть – захворіють майже всі”. Журналістка докладно розповіла, як вилікувалася від коронавіруса

Журналістка Олена Березовська. Фото: facebook.com/elena.berezovskaya

Українська журналістка Олена Березовська докладно розповіла у Facebook, як переборола коронавірусом.

За її словами, все почалося з підвищеної температури (близько 38 градусів), а також головних болів і сухості в горлі. На четвертий-п’ятий день дівчина втратила нюх і смак, а через тиждень КТ показав двосторонню пневмонію.

“Поклали в Олександрівську лікарню. Дуже вдячна лікарям і персоналу за надану допомогу. У мене була середня ступінь тяжкості хвороби. Пропила антибіотик Аугментин (875/125) 8 днів по 2 таблетки в день, переважно прописують Азитроміцин (1000) 6 днів, але мені сказали, що Аугментин дають навіть дітям, він краще. Також я пила Таміфлю, але лікар Олександрівської лікарні сказала, що цей препарат не діє на вірус”, – розповіла журналістка.

Після виписки, як каже Березовська, їй прописали німецький препарат Вобензим (9 таблеток на день), а також чай “Бронхофит” для очищення легенів.

“Лікарі, як в Москві так і в Києві, кажуть, що перехворіють майже все. В основній масі люди хворіють, або легкої або середньої ступенем, як у мене. Це не небезпечно для життя, не потребує інтенсивної терапії, відповідно досить внебольничного лікування. Тобто, будинки п’ємо таблетки, воду, вітаміни, міряємо температуру і стежимо, щоб не було сильної задишки, якщо стан погіршується, тоді потрібна більш інтенсивна терапія”, – пише Березовська.

При цьому “швидка” приїхала без захисних засобів. А на зауваження медики відповіли, що можуть заразитися лише в разі зіткнення з інфікованими предметами, або ж якщо я стану на них кашляти. Вірус по повітрю не літає. Виходячи з цієї інформації, рекомендують носити рукавички і маску, для того, що б не чіпати своє обличчя”.

“Так як я пройшла весь цей шлях, можу сказати, що саме неправильне в цій ситуації панікувати і боятися смерті. Дуже маленька ймовірність, що вірус для Вас стане смертельним. Згідно з офіційною статистикою, смертність не більше 5%. Дуже засмучує і тривожить те, що з-за цього вірусу багато людей, які страждають більш серйозними і небезпечними захворюваннями, позбавлені нормальної медичної допомоги, я знаю навіть тих, хто померли”, – уточнила вона.

Березовська розповіла, що коронавірус агресивніше, ніж інші ГРВІ, але лікування від нього схоже на лікування при грипі чи застуді.

“У підсумку: вірус є, (знаю таких людей, які вважають, що вірусу немає, а все це інформаційна пропаганда), він більш агресивний, ніж інше ГРВІ, лікування, як при Грипі та застуді. Ліки проти вірусу немає, його поборює імунітет людини. Відповідно, потрібно зміцнювати свій імунітет: сон, харчування, спорт, вода, вітаміни, дихальна гімнастика, до речі, лікарі кажуть, що важкі стадії в основному у курців. Звичайно, додам, що важливо душевне і духовне здоров’я, гарний настрій, не переоцінювати свої сили, спокій і довіра до Бога, – розповіла вона.

Нагадаємо, станом на ранок 10 травня в Україні зафіксовано 15 232 випадків інфікування коронавірусом. За добу виявлено 522 нових хворих. Померли за добу від Covid-19 стільки ж пацієнтів, скільки і вчора – 15. Загальна кількість летальних випадків коронавирусной хвороби досягло 391. З них у Києві – 34 людини.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь