Олена Зеленська віддала сервісу оренди одягу плаття, в якому зустрічала дружину прем’єра Ізраїлю

Новини України

Зеленська віддала в оренду плаття, в якому зустрічала дружину прем’єра Ізраїлю, і розповіла про свою любов до кросівок

Олена Зеленська приєдналася до проекту, присвяченому розумного споживання. Фото: elle.ua

Дружина президента України Олена Зеленська взяла участь у проекті “Звичка бути усвідомленим”, в його рамках вона передала в оренду сукні українського дизайнера Дафни Мей, в якому вона вперше як перша леді зустрічала в Україні дружину прем’єра Ізраїлю Сару Нетаньяху.

Також Зеленська розповіла, що намагається купувати в основному базові предмети гардероба, а з усіх модних тенденцій їй найбільше подобається тренд поєднувати спортивну взуття з сукнями.

Про це перша леді розповіла в інтерв’ю Elle в рамках спецпроекту “Oh My Look!”.

Крім того, Зеленська розповіла, як вплинула на її життя карантин, введений в Україні у зв’язку з коронавірусом. За словами дружини президента, її життя не змінилася з переходом країни на самоізоляцію, а коли Володимир Зеленський став президентом.

“Чесно кажучи, моє життя мало змінилася з приходом у неї карантину. Або навіть так: мій особистий карантин розпочався набагато раніше – майже рік тому. Коли, за зрозумілих причин, правила повсякденного життя кардинально змінилися. Я більше не можу робити спонтанні поїздки, просто так піти в ресторан або на концерт. Всі ці дії пов’язані з великою кількістю обмежень і незручностей для мене і оточуючих. Тому, найчастіше, я від них відмовляюся”, – розповіла Зеленська.

Втім, за словами Олени Зеленської, під час карантину майже вся її робоча діяльність перейшла в онлайн, але зате вона може завжди бачити дітей, які завжди вдома. Перша леді висловила сподівання, що з карантину всі українці вийдуть, тепліше ставлячись один до одного, тому що “після розлуки відносини оновлюються”.

Також Зеленська повідомила, що ідея відповідального споживання їй близька, хоча вона і не досягла абсолютних успіхів у зменшенні використовуваних речей.

“Завжди заздрила людям (це, в основному, чоловіки), які можуть полетіти у відрядження в інше місто, взявши з собою тільки паспорт і телефон. Кожного разу, збираючись у поїздку, дивуюся, як багато речей мені нібито необхідно. А повертаючись — наскільки мало згодилося. Працюю над собою”, – сказала Зеленська.

За її словами, у виборі одягу головними критеріями для неї завжди були зручність і практичність. Тому Зеленська воліє купувати базові предмети гардероба, без яких не обійтися.

“Що я готова надягати завжди – так це кросівки. Постійно. Якщо збережеться мода на комбінування суконь зі спортивним взуттям, я буду щаслива”, – повідомила Олена Зеленська.

Також вона заявила, що сама користувалася послугами оренди: брала одяг для особливих подій. Таку ж можливість вона намагається використати і сьогодні, коли вона не завжди може повторювати одні і ті ж образи. Крім того, за словами першої леді, що їй подобається японський підхід до краси, в рамках якого цінується недосконалість.

Втім, Зеленська зізналася, що їй не завжди вдається відпустити ситуацію і не переживати з приводу синців під очима або невдалу зачіску, особливо коли її уважно розглядають.

Суть проекту “Звичка бути усвідомленим” в тому, що відомі українки передають сервісу оренди одягу Oh My Look! свої наряди, щоб вони змогли знайти нове життя. Взяти їх можна буде відразу ж після завершення карантину.

“Я хотіла передати для проекту не просто красиву річ, а річ з історією, з позитивними емоціями. В цьому платті я вперше як Перша леді зустрічала в Україні дружину прем’єр-міністра Ізраїлю Сару Нетаньяху. Особливо приємно те, що це робота молодого українського дизайнера – Дафни Мей. Мені здається, це плаття, може підійти для будь-якого приводу, коли є настрій надіти щось світле, дає відчуття радості і легкості”, – розповіла Зеленська.

 

Сукня, яку передала в оренду Зеленська. Фото: elle.ua

Нагадаємо, нещодавно Олена Зеленська закликала українців розповісти про бар’єри, які заважають їм жити.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь