Ольга Куликовська-Романова вдова рідного племінника Миколи II померла

Новини України

Померла вдова рідного племінника останнього російського імператора

Вдова рідного племінника Миколи II померла. Фото: ekaterinburg-eparhia.ru

93-річна вдова племінника останнього імператора Російської Імперії Миколи II Ольга Куликовська-Романова померла. Вона мала громадянство Канади, але допомагала Росії.

Про це повідомляється на сайті Єкатеринбурзької єпархії у суботу 2 травня.

“Єкатеринбург митрополія висловлює глибоке співчуття у зв’язку з кончиною Ольги Миколаївни Куликовської-Романової вдови Тихона Миколайовича, сина великої княгині Ольги Олександрівни, рідного племінника останнього російського государя Миколи Олександровича”, – йдеться в повідомленні.

Куликовська-Романова народилася в 1926 році в Югославії, в сім’ї потомственого дворянина Миколи Пупынина і художника, скульптора Ніни Коперницкой. Ольга закінчила Маріїнський Донський інститут шляхетних дівчат, після переїхала в Німеччину.

Потім Ольга переїхала в Південну Америку, отримала медичне, комерційне, архітектурну освіту. Перебравшись до Канади, працювала перекладачем у державних установах. Тут вона познайомилася і вийшла заміж за рідного племінника Миколи II Тихона Романова.

В 1991 році разом зі своїм чоловіком організувала благодійний Фонд “Програма допомоги Росії”. З цього моменту постійно бувала у Росії, особисто беручи участь у наданні допомоги лікарням, притулкам, організаціям, окремим людям. Після смерті чоловіка в 1993 році очолила діяльність Фонду

Раніше “Країна” писала, що Netflix зняла серіал про імператора Миколи II.

Також ми розповідали, що в Єсентуках знайшли конверт з рідкісними фото імператорської сім’ї.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь