Ольга Куриленко не вважає себе українкою

Новини України

“Української крові в мені немає взагалі”. Ольга Куриленко заявила, що вона не українка, а слов’янка

Ольга Куриленко повідомила, що не українка. Фото: Twitter / LoredoMachado

Народилася в Бердянську голлівудська актриса Ольга Куриленко заявила, що вона не українка, а слов’янка. Про це вона написала у своєму Instagram у відповідь на критику “радянської” ігри для її сина.

В честь 9 травня актриса поділилася фотографією 4-річного сина Олександра Макса Гораціо, який розфарбовує картонну коробку у формі танка червоними зірками.

“Happy Victory in Europe Day! А для наших з завтрашнім Днем Перемоги!”, – вона написала під фото.

Однак, коли передплатники стали критикувати її за радянську символіку і писати, що вона не українка, в коментарях вона відповіла, що слов’янка, а аналіз ДНК показав, що в ній немає української крові.

“Чому ви вирішили, що я соромлюся? Я просто правду сказала. Національність визначається по крові, адже правда? Так от я не 100% українка. А тест ДНК показав, що української крові в мені немає взагалі. Сорі, мені взагалі-то все одно. Але тест так показав. Я сама здивувалася”, – написала вона.

Ольга Куриленко народилася в Бердянську Запорізької області. У віці 16 років вона переїхала в Париж для побудови модельної кар’єри. Зараз проживає в Лондоні. Куриленко зіграла дівчину Бонда в одному з фільмів про нм.

Нагадаємо, голлівудська актриса українського походження Ольга Куриленко захворіла коронавірусом.

Як повідомляла “Країна”, пізніше Куриленко заявила, що вилікувалася від Covid-19.

Залишити відповідь