Онищенко розповів, як влада ФРН посадили його у в’язницю

Новини України

Заманили на рисака. Екс-нардеп Онищенко розповів, як у Німеччині підготували його арешт за допомогою кінських аферистів

Онищенко спокусили контрактом на покупку коня. Фото: Facebook/ aleksandr.onyshenko

Олександр Онищенко дав інтерв’ю з німецької тюрми, в якому розповів, як у листопаді його затримали в Німеччині за запитом САП і НАБУ.

Свою історію колишній народний депутат розповів журналістам російського телеканалу НТВ.

Після від’їзду з України Онищенко жив в Іспанії, де звернувся за наданням політичного притулку. За словами бізнесмена, його спеціально видурили в Німеччину з допомогою багатоходової комбінації.

“Це відбулося шляхом аферистической операції, розіграної німецькими органами. До мене були підіслані спеціальні люди. Вони хотіли укласти зі мною бізнес-контракт, але обдурили мене”, – заявив Онищенко.

Він сказав, що німці, знаючи про його пристрасть до коней, запропонували купити породистого рисака за привабливою ціною. Бізнесмен сплатив покупку, однак кінь отримати не зміг.

Онищенко та його адвокати звернулися в німецьку поліцію із заявою про шахрайство. І через якийсь час йому прийшло повідомлення про виклик до поліції Німеччини для бесіди по цій справі. Онищенко прибув на допит і був негайно затриманий. Як йому сказали – за запитом української сторони. Про справу, пов’язану з конем, у нього взагалі не питали.

Онищенко вважає, що час арешту в Німеччині обрано не випадково: через кілька днів він повинен був летіти в США і давати показання адвоката Трампа Руді Джуліані у справі про корупцію сина Байдена в Україні і про тиск Байдена на українську владу. А також про його зв’язки з Порошенком. Онищенко вважає, що його арешт ініціювали кола, які не були зацікавлені в тому, щоб він дав ці свідчення.

“Це ситуація була пов’язана з Байденом. Мене заарештували за три дні до моєї поїздки пр запрошення Джуліані. У мене повинна була бути прес-конференція у Вашингтоні. Американська сторона була дуже зацікавлена отримати свідчення у корупції Байдена в Україні. Але німецька сторона не була в цьому зацікавлена. Це був однозначно змову демократів з німецьким урядом”. – впевнений Онищенко.

Як писала “Країна” після затримання Онищенко, німецький суд не дозволив випускати його під заставу.

Ми також приводили слова Надії Савченко про те, що в екстрадиції Онищенко в Україну зацікавлений особисто глава НАБУ Ситник.

Залишити відповідь