Опитування: 67% жителів США підтримує ідею голосування поштою на виборах у листопаді

Новини Світу

 

Більшість американців висловлюються за зміну виборчого законодавства в умовах пандемії коронавіруса з тим, щоб на майбутніх 3 листопада виборах можна було голосувати поштою. Про це повідомила у вівторок газета The Wall Street Journal з посиланням на підсумки опитування, проведеного спільно з телекомпанією NBC.

Згідно з підсумками опитування, 58% висловилися за те, щоб голосування по пошті було дозволено постійно. 39% опитаних висловилися проти, однак, як зазначила газета, приблизно кожен четвертий з цієї групи погодився з тим, що в умовах пандемії голосування по пошті можна дозволити на майбутні 3 листопада загальних виборах. Якщо враховувати і позицію цієї групи опитаних, зазначила The Wall Street Journal, то в цілому 67% учасників опитування висловлювалися за те, щоб на листопадових виборах можна було проголосувати, відправивши бюлетень поштою.

Найбільш рішуче у підтримку введення системи голосування поштою на постійній основі висловлюються члени Демократичної партії: за даними газети, за таку зміну виборчого законодавства висловилися 82% опитуваних демократів, в той час як серед республіканців цю ідею підтримує 31%, а серед виборців, не визначили свою політичну приналежність, 61%.

Опитування 900 американців проводився по телефону 13-15 квітня. Ступінь похибки результату оцінюється в плюс-мінус 3,3%, передає ТАСС.

Як зазначила телекомпанія NBC, результати опитування свідчать про те, що відношення американців до голосування по пошті за останні чверть століття різко змінилося: в 1996 році 48% висловлювалися за голосування по пошті, в той час як 47% виступали проти такої форми голосування.

На виборах 3 листопада американці обиратимуть президента і віце-президента, 35 членів Сенату, всіх членів Палати представників, 11 губернаторів. У кількох штатах також пройдуть вибори членів законодавчих зборів.

Залишити відповідь