Оскар-2021 можуть перенести через пандемію

Новини України

У США задумалися про перенесення церемонії “Оскара-2021”

“Оскар-2021” можуть перенести через пандемії. Фото: Public Domain Pictures

З-за пандемії коронавіруса організатори головної кінопремії світу “Оскар” розглядають можливість перенесення церемонії в 2021 році, яка була призначена на 28 лютого 2021 року.

Про це повідомляє Variety.

Наголошується, що перенесення церемонії пов’язаний з тим, що багато фільми перенесли дати релізів через пандемію коронавіруса, і, через закриття кінотеатрів, не вийшли в прокат.

За словами президента Академії Девіда Рубіна, ще занадто рано говорити про те, як церемонія Оскар 2021 року може змінитися після закінчення пандемії Covid-19.

“Ми точно знаємо, що хочемо зберегти “Оскар”, але не знаємо точно, яку форму він прийме”, – сказав Рубін.

За словами президента Академії, головне завдання – підтримати кіно, яке, як і багато інші креативні сфери, сильно постраждало через пандемії.

Нагадаємо, за коронавіруса організатори “Оскара” дозволять претендувати на премію фільмів, які не були в прокаті. Так, щоб взяти участь у відборі, фільм повинен бути розміщений на власному стриминговом сайті Академії протягом 60 днів з дати його виходу.

Раніше “Країна” писала про те, що Трамп розніс кіноакадемію за вручення Оскара фільму “Паразити”.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь