Ослаблення карантину в Україні відбудеться 22 травня – Шмигаль

Новини України

Відкриються школи, спортзали і готелі. Другий етап зняття карантину може початися 22 травня – Шмигаль

Другий етап зняття карантину в Україні, під час якого відкриються школи, спортзали і готелі, може розпочатися вже 22 травня.

Про це в середу, 13 травня, у ході засідання Кабміну сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Якщо ситуація буде рухатися за позитивним сценарієм, з 22 травня можливий перехід до другого етапу послаблень”, – заявив Шмигаль.

За словами глави уряду, на даний момент Україна знаходиться на плато епідемії коронавіруса, а кількість нових хворих знаходиться приблизно на одному рівні. Тим часом, число пацієнтів, які одужали від Covid-19, постійно зростає.

“Сьогодні рекордна кількість тих, хто одужав, – 343 особи, вперше такий показник високий. На жаль, він поки що не перевищує кількості захворілих сьогодні. Але ця помірна статистика – це результат наших заходів, відповідальності громадян і бізнесу”, – заявив Шмигаль.

Ще до засідання уряду Шмигаль повідомляв, що карантин буде продовжено і після 22 травня, але стане адаптивним.

Варто відзначити, що раніше ми публікували список обмежень, які будуть зняті з настанням другого етапу виходу України з карантину.

У свою чергу мер Києва Віталій Кличко звернувся до Кабміну з проханням відновити роботу метро вже з 25 травня. За словами мера Кличка, поки підземка в столиці не працює, відбувається справжній транспортний колапс.

Залишити відповідь