Останній концерт Євробачення-2020 можна подивитися онлайн

Новини України

Де дивитися фінальний онлайн-концерт Євробачення-2020

Де дивитися фінальний концерт Євробачення-2020. Фото: Євробачення

З-за пандемії смертельного коронавіруса в світі пісенний конкурс Євробачення пробує новий для себе формат заходів. Так, у ці хвилини проходить онлайн-концерт під назвою “Європа, запали світло”.

Подія у суботу, 16 травня, транслює “UA:Перший”.

За словами організаторів, у концерті беруть участь зірки Євробачення минулих років і учасники цього року, які сьогодні заспівають переможну пісню конкурсу 1997 року “Love Shine a Light” групи Katrina and the Waves.

Крім цього в ефірі покажуть кліпи фанатів конкурсу, які виконують пісню переможця 1980 року Джонні Логана “what’s Another Year?”.

Концерт в Україні транслюють телеканали “UA:Перший”, “СТБ”, а також радиотанция “UA:Радіо Промінь”. Через деякий час запис заходи з’явиться і на офіційному каналі Євробачення на YouTube.

Нагадаємо, що члени міської ради Роттердама, у четвер, 23 квітня, проголосували за те, щоб прийняти в себе конкурс “Євробачення” в 2021 році.

Раніше ми писали, що в онлайн-концерті “Євробачення”, який в 2020 році замінив пісенний конкурс, взяла участь українська співачка Джамала.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь