Останній пост у фейсбуці Валерія Давиденко. Перед смертю він обіцяв допомогти лікарям

Новини України

Нардеп Давиденко написав останній пост в Facebook вчора. Він розповів про плани на майбутнє

Давиденко перед своєю смертю обіцяв “продовжувати допомагати медикам” в боротьбі з коронавірусом. Фото: Facebook

Депутат від групи “Довіра” Валерій Давиденко, який сьогодні був знайдений мертвим у центрі Києва, ще вчора заявляв, що збирається допомогти медикам у боротьбі з коронавирусной інфекцією. У той же час поліція розглядає версію про самогубство нардепа.

Такий пост з’явився на його сторінці в Facebook в п’ятницю, 22 травня, о 13:22.

“На жаль, днями в Куликівському районі мого 208-го округу у 10 осіб діагностували коронавірус. Стурбований ситуацією, адже серед хворих – одна дитина”, – писав вчора нині покійний Давиденко. За словами нардепа, він надав Куликівському центру ПМСД оснащення, необхідне в умовах епідемії Covid-19.

“Передав… 100 аплікаторів з пробірками для діагностики коронавіруса у контактних осіб. Також в черговий раз допоміг із засобами захисту медиків: мобільної бригади лікарів, яка виїжджає до хворих, передав 50 костюмів, 60 респіраторів FFP3, 50 пар рукавичок, 10 захисних щитків, в районну лікарню – маски і вкрай необхідні тести на коронавірус”, – йшлося в останньому пості Давиденко.

Він також розповідав про плани і надалі допомагати медпрацівникам в боротьбі з інфекцією.

“Буду і далі допомагати медикам округу, щоб підтримати їх у нелегкій боротьбі з пандемією”, – пише депутат.

У свою чергу користувачі соцмережі написали в коментарях до посту, що версія про самогубство нардепа є сумнівною. “Не вірю в самогубство”, – зазначив один з коментаторів.

Нагадаємо, сьогодні в Києві знайдений мертвим народний депутат Валерій Давиденко. На місце події вже приїхало багато правоохоронців, у тому числі і начальник Національної поліції Києва Андрій Крищенко. На місці також працюють медики, які повинні будуть встановити точні причини смерті.

“Країна” також зібрала всі відомі на даний момент подробиці загибелі депутата Валерія Давиденко.

Залишити відповідь