Отримати $5 млрд від МВФ за програмою stand-by легше, ніж за програмою EFF – представник України в МВФ

Новини України

Представник України в МВФ каже, що за новою програмою буде легше отримати гроші від Фонду

Представник України в МВФ пояснив, чому кредит за програмою stand-by отримати легше. Фото: facebook.com

Отримати $5 млрд від МВФ в 2020-21рр. роках за програмою stand-by легше, ніж за програмою EFF. Про це на своїй сторінці в соцмережі написав представник України в МВФ Владислав Рашкован.

“У рамках нової програми stand-by ми обговорюємо протягом наступних 18 місяців отримання тих же $5 млрд від МВФ… Більш того, як я сказав, умови отримання цих коштів протягом 2020-2021 років легше, ніж отримання тих же $5 млрд у рамках програми EFF, так як не вимагає “титанічних” зусиль з просування структурних реформ”, – написав Рашкован.

За його словами, у нинішніх глобальних умовах невизначеності Фонд розуміє, що країнам дуже складно планувати структурні реформи на кілька років вперед.

“Це проблема для багатьох урядів, не тільки для уряду Дениса Шмигаля. І рішення зміни програм не є специфічним рішенням Фонду для України – поки що в цілому це позиція Фонду у багатьох країнах. Вона може змінитися, але за останні 2 місяці МВФ не затвердив ні однієї нової програми EFF”, – пояснив представник України в МВФ.

Раніше “Країна” писала про те, що МВФ відмовився від програми розширеного фінансування України, буде Stand-by.

Також ми повідомляли, що новим главою МВФ в Україні стала болгарка.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь