Пандемія коронавирусной хвороби не закінчиться ще довго – ВООЗ

Новини України

Говорити про кінець пандемії коронавіруса ще рано, її наслідки будуть відчуватися десятиліттями – ВООЗ

Глава ВООЗ зазначив, що подібна криза системи охорони здоров’я трапляється раз на 100 років. Фото: ВООЗ

Надзвичайний комітет Всесвітньої організації охорони здоров’я заявив, що пандемія коронавіруса залишається надзвичайною ситуацією міжнародного значення і вона буде тривати ще довгий час.

Про це в суботу, 1 серпня, повідомляє The Brussels Times.

Так, глава ВООЗ Тедрос Аданом Гебреисус заявив, що наслідки пандемії коронавирусной хвороби Covid-19 будуть відчуватися протягом десятиліть після її закінчення.

“Пандемія – це криза системи охорони здоров’я, який трапляється раз на століття. Його наслідки будуть відчуватися протягом багатьох десятиліть”, – сказав він наради Надзвичайного комітету ВООЗ.

За його словами, ситуація з поширенням коронавирусной інфекції в світі залишається неоднорідною.

“Багато країн, які вважали, що вони вже пройшли найгірший етап, нині стикаються з новими спалахами. Деякі з них, які були менш порушені в перші тижні пандемії, зараз стикаються зі зростаючим числом випадків і смертей. Інші країни, у яких раніше були великі спалахи, зараз взяли їх під контроль”, – додав Гебреисус.

На засіданні комітет порадив країнам посилити епідеміологічний нагляд в галузі охорони громадського здоров’я для виявлення випадків Covid-19 і відстеження контактних осіб.

Надзвичайний комітет ВООЗ знову збереться для оцінки ситуації з пандемією коронавирусной хвороби через три місяці, за рішенням генерального директора ВООЗ.

Раніше ми писали, що під час термінової наради Всесвітньої організації охорони здоров’я керівництво ВООЗ заявить те, що статус пандемії не змінився.

Варто відзначити, що причиною, з якої було скликано нараду комітету ВООЗ, є кратне збільшення кількості випадків коронавирусной хвороби за останні 6 тижнів.

Читайте Країну в Google News – натисніть Підписатись

Залишити відповідь