Паралельна Всесвіт в Антарктиці – що про це відомо

Новини України

Американські ЗМІ пишуть, що NASA виявила паралельний Всесвіт, де час іде назад

Антена ANITA в Антарктиці. Фото: sciencealert.com

Американські ЗМІ написали, що група вчених NASA виявила в Антарктиці енергетичні частинки, які могли потрапити на Землю з паралельного Всесвіту, де закони фізики працюють навпаки, а час іде назад.

Про це, зокрема, пише New York Post.

Повідомляється, що за допомогою антени ANITA дослідникам вдалося виявити частинки під назвою тау-нейтрино, які відрізнялися від раніше вивченого виду частинок. Такі частинки “бомбардують” Землю, проте знайдені зразки навпаки, “вилітали” з Землі. За словами дослідників, така поведінка частинок може бути обумовлено тим, що вони рухаються назад у часі.

“Найпростішим поясненням цього явища можна назвати те, що в момент Великого вибуху, 13,8 мільярдів років тому, сформувалися два Всесвіти — наша і ще одна, яка, з нашої точки зору, “працює” навпаки, і в ній може йти назад”, – цитують керівника програми ANITA Пітер Горхем.

При цьому видання Forbes, написало, що мова йде про старий дослідженні від 2016 рік. Тоді в Антарктиці запустили в стратосферу велика куля, що переносить антени, спрямовані на Землю. Їх завданням було вловлювати радіохвилі випромінюються рідкісними високоактивними нейтрино, якщо вони стикаються ь з атомом в льодах.

Тоді ANITA виявила сигнали, які можна було описати як аномальні: вони йшли від поверхні Землі, але їх джерело не був знайдений.

Шість тижнів тому видання New Scientist пригадав цю історію, опублікував статтю з кричущим заголовком “Можливо, ми виявили паралельну всесвіт, що рухається назад в часі”. Саме через час передрукували багато таблоїди.

У статті було написано про деякі дивні результати досліджень, проведених в Антарктиці. Автори розмірковують над важко з’ясовних походженням цих частинок і повідомляють, що підказка може бути в паралельної всесвіту.

Тим не менш, єдиний реальний висновок полягає в тому, що стандартна модель, що стосується нейтрино, не пояснює виявлення знахідки в Антарктиці. А вчені далекі від того, щоб навіть стверджувати, що є якась паралельна Всесвіт.

Нагадаємо, японський вантажний космічний корабель HTV-9, що стартував у середу, успішно вийшов на задану орбіту і прямує до Міжнародної космічної станції (МКС).

Раніше “Країна” інформувала, що Том Круз зніме бойовик в космосі, і NASA допустить актора на борт МКС.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь