Партія Голос запропонувала збільшити бюджет Інституту нацпам’яті на 25 млн грн

Новини України

Нардепи від “Голосу” хочуть збільшити бюджет Інституту нацпам’яті майже в два рази

У Раді запропонували збільшити бюджет Інституту нацпам’яті. Фото: Facebook

Народні депутати від фракції “Голос” зареєстрували у Раді законопроект, який передбачає збільшення видатків з Держбюджету на так зване “збереження культурної пам’яті”.

Документ №3505 від 19 травня опублікований на сайті Верховної Ради.

Зокрема, вони пропонують збільшити фінансування Національного меморіального комплексу героїв небесної сотні на майже 22 млн гривень та архіву Інституту національної пам’яті на 25 млн гривень. Ще 2 мільйони пропонують виділити на реставрацію Братського монастиря на Подолі в Києві.

Збільшити фінансування цих об’єктів депутати запропонували за рахунок зниження витрат на реорганізацію Державної фіскальної служби.

Як говориться в пояснювальній записці до документа, кошти на ГФС були виділені без “належного обґрунтування та суспільної доцільності”.

Нагадаємо, наприкінці березня депутати внесли зміни до бюджету, якими скоротили статтю з будівництва об’єктів загальнодержавного значення у сфері культури до 100 млн грн, витрати на Музей Героїв Небесної сотні і Інститут нацпам’яті були знижені до 30 млн грн, а фінансування реставрації Братського монастиря на Подолі було скасовано повністю.

Також ми писали, що 18 квітня президент Зеленський підписав закон про зміни до держбюджету-2020.

Залишити відповідь