Париж дозволив роботу критих ринків у дистанційному режимі

Новини України

У Парижі дозволили роботу критих ринків, але тільки “на винос” або з доставкою додому

У Парижі дозволили роботу критих ринків у дистанційному режимі. Фото: Flickr

Влада Парижа дозволили роботу 9 критих ринків у режимі “на винос” або з доставкою продуктів додому під час карантину.

Про це у п’ятницю, 24 квітня, інформує префектура поліції Парижа.

За словами мера Парижа Анн Ідальго і глави поліції міста Дідьє Лальмен, таке рішення було прийнято для того, щоб місцеві жителі “урізноманітнили місця покупки продуктів”, а продавці не втратили дохід з-за карантину.

“Жоден з клієнтів або працівників доставки не зможе заходити на територію ринку. Видачу попередньо замовлених товарів будуть організовувати продавці на виході з критих ринків, з дотриманням безпечної дистанції”, – розповіли влада Парижа.

Варто зазначити, що робота всіх без винятку продуктових ринків міста опинилася під забороною з 24 березня. Нещодавно керівництво Франції продовжила карантин до 11 травня. Після цієї дати обмежувальні заходи трохи послаблять, в країні повинні будуть дотримуватися масочний режим і соціальне дистанціювання.

Нагадаємо, що 31 березня в Міністерстві охорони здоров’я України дозволили місцевій владі відкрити продуктові ринки під час карантину з-за поширення коронавіруса, але закликали дотримуватися певні умови.

Проте вже з 14 квітня робота українських ринків знову опинилася під забороною.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь