Пастор Мунтян повернувся в Україну з Таїланду, де, можливо сидів у в’язниці за наркотики

Новини України

“Апостола” секти “Відродження” Мунтян звинуватили в насильстві і наркоманії. Він все заперечує

Мунтян заявив, що у в’язниці Таїланду читав Біблію. Фото: Facebook/ vladimirmuntianu

“Засновник і апостол” духовного центру “Відродження” Володимир Мунтян днями прилетів в аеропорт “Бориспіль” з Таїланду. За чутками, які поширилися серед парафіян його секти, в азіатській країні пастор потрапив до в’язниці за наркотики.

Журналісти каналу “1+1” зустріли Мунтяна після рейсу і розпитали його про пов’язані з ним скандали, в тому числі і таїландським.

Раніше журналісти поспілкувалися з помічницею глави секти Ліною Слободянюк. За словами жінки, Мунтян її одного разу бив кулаками по обличчю та голові, запідозривши у фінансових махінаціях. Потім почав наносити удари ногами в голову, по тулубу, робив це дуже довго”.

Побиття тривало кілька годин. Слободянюк розповіла, що іноді мучитель виходив на вулицю: “Напевно, брав додаткову дозу”.

Після цього він повертався і починав бити з новими силами.

Цей епізод Мунтян коротко прокоментував, сказавши, що своїх співробітників не б’є.

Відео: YouTube/ Гроші

Також у сюжеті йдеться про пристрасть пастора до наркотиків. Його наближені зізналися, що він постійно вживає кокаїн.

“Кожні 50-60 хвилин він нюхає дороги кокаїну. А люди думають, що він чекає, поки дух святий прийде і скаже йому виходити молитися”, – розповіла колишня помічниця сектанта.

А на початку квітня на YouTube-каналі одного з наближених Мунтяна з’явилося відео, в якому стверджувалося, що лідер “Відродження” знаходиться в Таїланді у в’язниці, куди він потрапив за зберігання наркотиків.

“Знаєте, де зараз перебуває Володимир Мунтян і вся команда Тая? Буквально днями їх накрило… накрили тайські влади. Прямо у них на віллі. І знаєте, що там знайшли? Гору кокаїну, нелегальні зйомки без ліцензії. Знаєте, чого? Я не буду говорити це вголос, я думаю, ви зрозумієте, що там були за збочення”, – розповів власник каналу.

Відео: YouTube/ Navin. ru

Журналісти “1+1” запитали Мунтяна і про цю тему.

На питання про те, що він робив у в’язниці, пастор сказав, що читав Біблію. А щоб співрозмовники краще дізналися, як проводять час ув’язнені в азіатській в’язниці, запропонував їм порушити закон і випробувати все на собі самим. Що стосується наркотиків, то Мунтян виголосив наступне: “Ви на мене дивитесь зараз. Ви бачите, що я наркоман?”.

Крім того, в сюжеті повідомляється, що в Таїланді у пастора є як мінімум п’ять вілл, куплених на гроші адептів секти.

Нагадаємо, що в 2017 році журналіст “Країни” Анастасія Товт побувала на зборах секти “Відродження” та зробила звідти репортаж.

Також “Країна” писала, що діти глави “Відродження” живуть в США і організовують свята за мільйони гривень.

Ми також повідомляли, що в 2016 році Мунтяна затримували в Москві, де він збирав кошти для підтримки українських військових в Донбасі.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь