Павло Корольов помер. У Криму помер віце-прем’єр анексованого півострова

Новини України

Сьогодні у віці 60 років помер “віце-прем’єр” анексованого Криму

Помер “віце-прем’єр” анексованого Криму Павло Корольов. Фото: РИА Новости/Арвідас Шеметас

У аннексированном Криму вранці 1 травня помер заступник голови Ради міністрів” Павло Корольов, якому 22 лютого виповнилося 60 років.

Про це повідомляє “Інтерфакс” з посиланням на главу анексованого Криму Сергія Аксьонова.

“Сьогодні рано вранці помер наш колега – заступник голови ради міністрів Корольов Павло Едуардович. Людина системна, приїхав зі столиці (з 2004 року він працював у різних підрозділах уряду РФ, – Ред.), дуже багато зробив для республіки Крим”, – сказав Аксьонов на засіданні регіонального оперативного штабу з Covid-19.

Причину смерті Аксьонов не назвав.

Нагадаємо, Корольов став віце-прем’єром вже анексованого півострова в грудні 2016 року. І в листопаді 2019 року, в зв’язку з продовженням терміну повноважень отримав перепризначення. Він курирував роботу “міністерства майнових та земельних відносин”, а також “держкомітету з державної реєстрації та кадастру”. До свого призначення протягом чотирьох років працював заступником міністра економічного розвитку РФ.

Нагадаємо, у Росії за добу виявили 7 933 нових випадку коронавіруса. Загальна кількість заражених – 114 431 людина.

Як повідомляла “Країна”, 1 квітня вночі аннексированный Крим закрився на карантин, на мосту встановили блокпости. Раніше “голова” анексованого Криму Аксьонов закликав росіян не приїжджати на півострів.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь