Paypal обговорює з Минцифры можливість роботи в Україні

Новини України

У Кабміні анонсували захід платіжної системи PayPal в Україну

PayPal розглядає можливість початку роботи в Україні – Минцифры. Фото: Facebook

Влада працює над тим, щоб американська платіжна система PayPal запрацювала в Україні.

Про це у п’ятницю, 22 травня, розповіли у прес-службі міністерства цифровий трансформації.

“У січні цього року президент України Володимир Зеленський звернувся до президента компанії з пропозицією працювати в Україні і отримав відповідь, що така можливість розглядається. Діалог з PayPal триває, про результати ми обов’язково повідомимо додатково”, – поділилися в Минцифры.

Відзначається, що відомство також розглядає варіант входження в країну таких платіжних систем як Vapulus і Stripe, щоб українці могли без посередників користуватися онлайн-магазинами Amazon, eBay і Etsy.

PayPal – міжнародна електронна платіжна система, заснована в 1998 році підприємцем Илоном Маском. Це найпоширеніший у світі спосіб розрахунків в інтернеті. Зараз PayPal використовують понад 230 млн осіб у 190 країнах світу.

Нагадаємо, що в 2018 році тодішній заступник міністра економіки Максим Нефьодов заявляв про відсутність у PayPal планів зайти на український ринок.

Раніше ми писали, що Минцифры запустило цифрові поліси обов’язкового страхування відповідальності автовласників (ОСЦПВ) в додатку “Дія”.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь