Пенсіонери старше 75 років зможуть щомісячно отримувати надбавку до пенсій

Новини України

Українські пенсіонери від 75 років зможуть отримувати щомісячну надбавку до пенсій

Лазебна анонсувала підвищення пенсій. Скріншот з відео

Українські пенсіонери, яким виповнилося 75 років, щомісяця будуть отримувати надбавку до пенсії у розмірі близько 500 грн. Таких пенсіонерів в країні більше мільйона.

Як пише “Інтерфакс-Україна”, про надбавки в ефірі телеканалу “Інтер” пообіцяла міністр соціальної політики Марина Лазебна.

“Ми розробили нові соціальні ініціативи. Для більш ніж одного мільйона пенсіонерів, яким виповнилося 75 років, ми хочемо також встановити щомісячну надбавку до пенсій. Близько 500 грн”, – сказала Лазебна в п’ятницю ввечері.

За словами глави міністерства, дату індексації пенсій має визначити законодавство, що дозволить уникнути спекуляцій навколо цього питання.

“Ми працюємо над підвищенням пенсій людям, які мають більш ніж 40 років стажу, але сьогодні отримують маленькі пенсії”, – повідомила Лазебна.

Вона додала, що міністерство планує також допомогти не мають достатнього страхового стажу батьків, що доглядають за дітьми з рідкісними хворобами, і дозволити їм виходити на пенсію достроково.

Крім того, Лазебна згадала про дефіцит пенсійного фонду. На поточний момент він становить 34 млрд грн, в той час як на початку року був 23 млрд грн.

Раніше “Країна” розбиралася, кому і коли влада в цьому році збільшать пенсії.

Ми також повідомляли, що 20 травня Верховна Рада відхилила закон про достроковий вихід на пенсію жінок.

Залишити відповідь