Пенсія в Україні – людей попередили про можливу затримку

Новини України

“Коронавірусна тисяча” дісталася не всім. Українців попередили про затримки пенсії

Пенсіонерів попередили про можливу затримку видачі “карантинної” тисячі. Фото: Країна

Пенсійний фонд України розпочав виплати додаткової тисячі гривень, однак, разом з тим, пенсіонерів попередили про можливу затримку. Про це повідомляють “Українські новини”.

Частина пенсіонерів отримала одноразову допомогу в тисячу гривень 24 квітня. Тим же, хто отримує пенсію по пошті, гроші повинні будуть доставити протягом п’яти календарних днів з дня надходження коштів.

Однак, якщо це цього не станеться, гроші обіцяють видати до 25 червня поточного року. Це дозволить забезпечити засобами всіх пенсіонерів, які мають право на виплату.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів на засіданні прийняв рішення не враховувати так звану “карантинну” тисячу гривень допомоги при розрахунку субсидій.

Раніше ми писали, що Кабінет міністрів України підтримав постанову Міністерства соціальної політики про виплату одноразової грошової допомоги в розмірі тисячі гривень окремих категорій населення у зв’язку з надзвичайною ситуацією в Україні за коронавіруса.

Також, Кабмін прийняв постанову про підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремих категорій населення в 2020 році. Відповідні кошти можуть виплатити вже через два тижні.

Залишити відповідь