Пентагон хоче збільшити тестування військових на коронавірус у вісім разів до літа

Новини Світу

 

Пентагон поки не може систематично тестувати на коронавірус всіх військовослужбовців, тому концентрується на ключових напрямках, повідомляє ТАСС з посиланням на Associated Press.

Міноборони вимушено дотримується принципу пріоритетів: аналізи беруть у тих військових, які виконують найбільш відповідальні завдання з точки зору національної безпеки США.

В першу чергу аналіз на COVID-19 здають бійці, які відповідають за ядерну зброю, контртерористичні операції.

Крім того, планується протестувати весь екіпаж авіаносця USS Nimitz, якому незабаром доведеться вийти в море. Це визнали важливим, щоб не повторилася історія, що сталася з двома іншими кораблями ВМС США, на борту яких виявлено зараження коронавірусом. В даний час Пентагон може проводити по 7 тис. тестів в день. До червня цей показник планується збільшити до 60 тис.

В той же час і 60 тис. тестів в день для армії – мало, вважають в американському оборонному відомстві. Там розраховують, що протягом літа ця проблема буде вирішена, і можна буде проводити щодня достатню кількість перевірок в усіх родах військ.

За даними американського університету Джонса Хопкінса, у США зареєстровані 939 249 випадків зараження коронавірусом. Померли 53 934 людини.

У четвер ввечері ВМС США на своєму сайті повідомили, що число заражених коронавірусом моряків на авіаносці Theodore Roosevelt досягло 840 за підсумками обстеження всього екіпажу. 88 моряків вже вилікувалися, один член екіпажу помер у відділенні інтенсивної терапії 13 квітня.

Залишити відповідь