Пентагон опублікував відео з НЛО

Новини України

Пентагон опублікував офіційне відео з швидко летять НЛО

Передбачуваний непізнаний літаючий об’єкт. Скріншот з відео

Міністерство оборони США офіційно випустив три короткі відео, на яких відображені “непізнані повітряні явища”. На них швидко рухомі об’єкти (НЛО) зняті інфрачервоними камерами.

Про це повідомляє CNN.

Два відео містять переговори військовослужбовців, які з захопленням реагують на те, як швидко рухаються об’єкти. Один з них припускає, що це може бути дрон.

Раніше, у вересні 2019 року, ВМС США визнали, що у них є відео з НЛО. Зараз відомство офіційно випустила його, “щоб прояснити будь-які помилки громадськості про те, чи були поширювані кадри реальними”.

“Після ретельного аналізу департамент встановив, що санкціонований випуск цих несекретних відеороликів не розкриває будь-яких чутливих можливостей чи систем і не перешкоджає будь-яким подальшим розслідуванням військових вторгнень в повітряний простір з боку невстановлених осіб”, – йдеться в заяві представника Пентагону Сью Гоф .

ВМФ США розробило рекомендації щодо того, як пілоти можуть доповідати, коли вважають, що бачать можливі НЛО.

Пентагон вивчав записи повітряних зустрічей з невідомими об’єктами в рамках вже закритої секретної програми. Остання була запущена в 2007 році за вказівкою колишнього сенатора Гаррі Рейда з Невади. Програму згорнули в 2012 році, оскільки існують більш високі пріоритети, які потребують фінансування.

Минулого літа “Країна” повідомляла, що в Сенаті США провели закрите слухання з проблеми невпізнаних літаючих об’єктів.

Також ми писали, що астрофізикам не вдалося зафіксувати ознаки життя на сусідніх зірок.

Залишити відповідь