Перші симптоми запального синдрому у дітей, пов’язаного з коронавірусом

Новини України

У США підтвердили зв’язок коронавіруса з запальним синдромом у дітей і назвали його перші симптоми

Стали відомі нові симптоми запального синдрому. Фото: pixabay.com

Центр з контролю і профілактики захворювань США (CDC) підтвердив зв’язок між запальним синдромом і коронавірусом, яку лікарі підозрювали раніше. Цей важкий синдром виявляють у дітей і людей до 21 року.

Як пишуть “РИА Новости”, нову інформацію повідомив на прес-конференції мер Нью-Йорка Білл де Блазіо.

“CDC підтвердив зв’язок з COVID-19. Ми передбачали це, але вони провели дослідження, щоб підтвердити це на 100%”, – заявив де Блазіо.

Він також розповів, що до сьогоднішнього дня синдром системної запальної відповіді виявлений у 145 дітей в Нью-Йорку. Причому 67 з них діагностовано коронавірус чи є до нього антитіла. Одна дитина померла.
 
З 100 випадків захворювання цим синдромом він рідше зустрічається у малюків до року (у 5%). Серед захворілих діти від 1 до 4 років складають 18%, від 5 до 9 років – 29%, від 10 до 14 років – 28%, у підлітків від 15 до 19 років – 16%, у молодих людей від 20 до 21 року – 4%.

Раніше лікарі відзначали, що синдром проявляється гарячкою, висипом, болями в животі, блювотою. Зараз встановлено, що крім цих симптомів можуть бути:

  • дратівливість або млявість;
  • діарея;
  • збільшені шийні лімфовузли;
  • потріскані губи або червоний язик;
  • опухлі руки і ступні;
  • кон’юнктивіт, який виражається почервонінням очей.

Як повідомляла “Країна”, синдром нагадує хворобу Кавасакі.

Ми також писали, що перша смерть від цього синдрому зареєстрована у Франції.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь