Підвищення тарифів на воду в Києві – Кличко заявив, що послуги Київводоканалу не подорожчають

Новини України

Кличко пообіцяв не дати “Київводоканалу” підвищити тарифи на воду на 19%

Кличко заявив, що холодна вода в Києві не подорожчає на 19%. Фото: Pixabay

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що міська влада не дозволить піднімати тарифи на послуги холодного водопостачання та водовідведення на 19%, всупереч заяві “Київводоканалу”.

Про це Кличко сказав на брифінгу 21 травня, відео оприлюднено в Facebook.

“Ми не дозволимо підвищувати тарифи на холодну воду і водовідведення. У ситуації, коли Україна і Київ борються з пандемією, коли в країні діють обмеження, підвищувати ціну на життєво необхідну послугу – неприпустимо. Я в цьому переконаний”, – сказав Кличко.

Зазначимо, що водоканал хотів підняти тарифи на послуги водопостачання та водовідведення для киян на 19% вже з січня 2021 року.

“Ми розуміємо, що ціна на послуги формується за об’єктивним витрат. Зокрема, вартості електроенергії, зарплати персоналу та інших. Але ми повинні врахувати і платоспроможність людей, яка значно знизилася через карантинних заходів. Тому міська влада не дозволять підвищувати тарифи на холодну воду і водовідведення”, – заявив мер Києва.

Кличко також подякував жителів столиці, які демонструють високу платіжну дисципліну, і відзначив, що рівень оплати спожитої холодної води у місті перевищує 90%.

 

Кличко про тарифи на воду – з 05:50

Нагадаємо, Київський водоканал відмовився перевіряти воду на коронавірус.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь