Пірати взяли в полон українських моряків біля берегів Екваторіальної Гвінеї

Новини України

Пірати викрали українського моряка біля берегів Екваторіальної Гвінеї

Пірати викрали українця біля Африки . Фото: Facebook/Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine

Біля берегів Екваторіальної Гвінеї, що розташована на африканському континенті, пірати напали на судно. Вони викрали українця, який був членом екіпажу.

Як повідомив директор Департаменту консульської служби Міністерства закордонних лел України Сергій Погорельцев, передає УНІАН.

За його словами, у неділю, 10 травня, отримана інформація про те, що поблизу порту Малабо (Екваторіальна Гвінея) здійснено піратський напад на судно RIO MITONG. На ньому був прапор Коморських островів, судновласник бельгійська компанія SMART S & P SA, оператор судна – ITS INTERNATIONAL TRADE.

“За попередньою інформацією, в результаті нападу захоплений і вивезений у невідомому напрямку один громадянин України – член екіпажу судна”, – повідомив Погорільців.

На даний момент Посольство України в Бельгії встановлює контакт з компанією-судновласником і оператором судна. У МЗС перевіряє інформацію про захоплення і з’ясовують усі обставини.

Посольства України в Сенегалі (відповідає за Екваторіальної Гвінеї) та Нігерії (найближча дипломатична установа, до місця пригоди) звернулися в місцеві компетентні органи з метою підтвердження факту захоплення громадянина України.

Справа перебуває на контролі причетних закордонних дипломатичних установ України та Департаменту консульської служби МЗС.

Раніше “Країна” писала, що біля берегів Беніну пірати напали на судно “Tommi Ritscher” і захопили і вивезли в невідомому напрямку одного громадянина України.

Також ми розповідали, що українець Дмитро Голяненко, який разом з іншими членами екіпажу корабля Alpine Penelope був викрадений піратами в лютому поблизу Нігерії, повернувся на батьківщину.

 

Залишити відповідь