Після скандалу зі зйомками дітей у фільмі Дау прокуратура відкрила справу

Новини України

Прокуратура відкрила справу після скандалу зі зйомками немовлят з дитбудинку у фільмі “Дау”

Кадр з фільму “Дау.Дегенерація”

Прокуратура Харківської області почала кримінальне провадження після скандалу зі зйомками немовлят з дитбудинку у фільмі “Дау” російського режисера Іллі Хржановського.

Про це повідомила прес-служба Генеральної прокуратури України.

“Ювенальні прокурори прокуратури Харківської області зареєстрували кримінальні провадження за фактами катувань, а також виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують культ насильства (ч. 2 ст. 127, ч. 3 ст. 300 КК України).

За результатами аналізу даних з мережі Інтернет, виявлено факти, які можуть свідчити про порушення прав і свобод дітей та інтересів держави у сфері охорони дитинства під час зйомок фільму “ДАУ.Дегенерація” на території міста Харкова”, – йдеться в повідомленні.

За інформацією правоохоронців, неповнолітнім, ймовірно з числа дітей-сиріт, могли бути заподіяно фізичний біль або моральне страждання. Крім того, відео може мати ознаки твору, що пропагує культ насильства, жорстокості або дискримінації.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює слідче управління Головного управління Нацполиции в Харківській області.

Раніше ми писали, що дитячий омбудсмен Микола Кулеба звернувся в Нацполицию через залучення до зйомок фільму “Дау. Дегенерація” дітей-сиріт.

Також ми писали про те, як фільм “Дау” викликав скандал у Європі.

Залишити відповідь