Подольськ в Одеській області дезінфікують після спалаху коронавіруса в місцевій лікарні

Новини України

В Подольську дезінфікують вулиці і збираються зарити місто блокпостами. Фото

В Подольську дезінфікують територію лікарні. Фото: od.dsns.gov.ua

На території Подільського та Подільського району Одеської області, де на два тижні закрили лікарню з-за масового зараження персоналу коронавірусом, введений комплекс жорстких карантинних заходів.

Це зроблено за дорученням голови Одеської облдержадміністрації – начальника цивільного захисту області Максима Куцого та рішенням обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про посилення карантину повідомляє сайт ДСНС Одеської області.

Комплекс заходів передбачає, що з 21 квітня персонал та пацієнти Подільської міської лікарні в обов’язковому порядку пройдуть лабораторне обстеження на COVID-19 методом ПЛР-діагностики.

Крім того, рятувальники Головного управління ДСНС України в Одеській області проводять дезінфекцію прилеглій до лікарні території, центральних вулиць, зупинок громадського транспорту, дитячих майданчиків тощо. Також планується дезінфекція привокзальній площі та території міського ринку спеціальним розчином.

Куций Максим написав у Facebook, що у Подольськ буде обмежений в’їзд транспорту.

“Зокрема, на в’їздах у Подольськ представники поліції Одеської області і Південне оперативно-територіальне об’єднання Національної гвардії України будуть пропускати лише машини жителів і працівників міста. Транзитний рух через населений пункт заборонено. Також гвардійці беруть під нагляд міську лікарню”, – повідомив Куций.

Раніше “Країна” розповідала, що 19 квітня в Подольську від коронавіруса помер 60-річний медик.

Також ми повідомляли, що до неділі в Україні більше тисячі медиків заразилися коронавірусом.

Залишити відповідь