Подорожчання проїзду в Києві у комунальному транспорті не планується

Новини України

У Києві громадський транспорт возитиме в два рази менше пасажирів – Кличко

У Києві громадський транспорт зможе возити тільки половину салону пасажирів. Фото: Facebook/ Київпастранс / Kyivpastrans

У Києві після відновлення роботи громадського транспорту, яке може відбутися вже 22 травня, він зможе перевозити тільки 50% тієї кількості пасажирів, на яке розрахований. Що стосується підвищення цін на проїзд у столичних маршрутках, поки перевізники не зверталися із заявами про такі наміри в Антимонопольний комітет.

Про це в ході онлайн-брифінгу 19 травня повідомив мер Києва Віталій Кличко, відео оприлюднено в Facebook.

“І комунальний наземний транспорт, громадський і приватний транспорт, який відновить роботу, зможуть перевозити одночасно не більше половини від кількості пасажирів, на яке він розрахований. Контролювати виконання цих правил повинна поліція. Допомагати правоохоронцям буде муніципальна охорона”, – повідомив Кличко.

За його словами, водії та кондуктори повинні будуть носити маски або респіратори, а також рукавички. В масках повинні будуть знаходитися і пасажири, також Кличко порадив киянам і самим не нехтувати рукавичками. Крім цього, всі співробітники служби-перевізника перед роботою повинні будуть пройти терометрию. Осіб з температурою вище 37,2 і симптомами ГРВІ не будуть допускати до роботи. Транспорт перед рейсами будуть дезінфікувати.

Незважаючи на це, Віталій Кличко закликав жителів столиці користуватися громадським транспортом тільки при гострій необхідності.

Що стосується чуток про підвищення цін на проїзд у маршрутках, за словами Кличка, міська влада не може контролювати це питання. Втім, перед підвищенням вартості проїзду перевізники повинні за 7 робочих днів попередити про це Антимонопольний комітет, а також документально підтвердити доцільність подорожчання. За даними мера столиці, подібних звернень АМКУ ще не отримував. У комунальному транспорті підвищувати вартість проїзду не планують.

Кличко про громадському транспорті – з 07:57. Про підвищення цін на проїзд – з 10:02

Нагадаємо, в метро Києва після відновлення роботи не будуть продавати жетони. Розплатитися придбаними заздалегідь можна буде протягом місяця після початку роботи підземки.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь