Погода в Україні на 8 травня. Дощі ослабнуть, очікується потепління

Новини України

В Україні у п’ятницю потеплішає і ослабнуть дощі – синоптик

В Україні 8 травня ослабнуть дощі. Фото: Public Domain Pictures

У п’ятницю, 8 травня, в Україні ослабнуть дощі і трохи потеплішає – до +10…+17 градусів, в залежності від регіону. Так, наприклад, у столиці повітря вдень прогріється до +14.

Про це в Facebook повідомила синоптик Наталка Діденко.

“8 травня дощі ослабнуть і навіть припиняться на заході та півночі України. Так, часом дещо яка наповнена циклоном хмаринка не втримається і проллється, але вже нічого серйозного. Без істотних опадів – майже у всіх в центральних областях, хіба що ще вночі трохи подождит”, – написав Діденко.

За словами синоптика, основну порцію опадів завтра отримають східна частина України, Сумська область, Дніпро з районами, Полтава, Запоріжжя, Крим. Вітер очікується переважно північно-західний, а в східних областях південно-західний, поривчастий.

“Температура повітря поступово буде скидати недоречні холодні кайдани, повітря в п’ятницю почне прогріватися. Ніч ще побуде холодною. Проте вже завтра вдень очікується +13…+17 градусів, лише на Сумщині, Чернігівщині, Харківщині трохи свіжіше, +10…+14 градусів”, – повідомила синоптик.

За даними Наталії Діденко, 8 травня в столиці проясниться, протягом дня потеплішає до +14 градусів. Хоча на небі ще протримаються окремі хмари, періодично буде дути поривчастий північно-західний вітер. Надалі, за словами синоптика, тепло стане сміливіше і вже 10-11 травня в столиці очікується до +22…+25 градусів. А до середини наступного тижня температура повітря знову знизиться.

Нагадаємо, травнева заметіль у Карпатах жодного натяку сніговий покрив до 15 сантиметрів.

Залишити відповідь