Поки люди в самоізоляції: в ПАР по вулицях бродять пінгвіни, у центрі австралійського міста стрибають кенгуру, в Італії купаються в морі олені (ВІДЕО)

Новини Світу

 

У різних куточках світу люди продовжують спостерігати незвичну поведінку тварин. В умовах самоізоляції населення з-за епідемії коронавирусной інфекції спорожніли населені пункти, пропали автомобілі і туристи, покращилась екологічна ситуація. В результаті деякі види ссавців, птахів, рептилій і риб тепер можна зустріти в місцях, де їх не було десятиліттями. Інші не звертають увагу на людину і поодинокі машини і спокійно розгулюють навіть у центральній частині міст.

Відео з південноафриканського міста Саймонстаун стало вірусним, на різних сайтах і в соцмережах воно збирає мільйони переглядів. У передмісті Кейптауна кілька днів тому відобразили трійцю очкових пінгвінів, які бродили по тротуарах та вулицях.

У місто вони потрапили з пляжу Болдерс, де знаходиться одна з найбільших колоній в ПАР, повідомляє портал IOL і жартує, що ці птахи заздалегідь святкували Міжнародний день пінгвіна, який відзначався 25 квітня.

Також у середині місяця ЗМІ облетіли фотографії з закритого на карантин південноафриканського нацпарку Крюгера, в якому відсутність туристів вдень прямо на автомобільній дорозі розляглися леви. Знімки зробив доглядач парку Річард Соури, на автомобіль якого задрімалі тварини навіть не звернули уваги.

В австралійській Аделаїді камери спостереження зафіксували в центрі міста незвичайного порушника правил дорожнього руху. Порожніми вулицями скакав кенгуру. На одному з відео, якими в соцмережах поділилася поліція штату Південна Австралія, тварина спробував з ходу проскочити перехрестя на червоне світло і ледь не потрапив під машину.

В комуні Виллетта-Барреа італійського регіону Абруццо перехожий намагався відігнати трьох великих оленів, але вони майже не звернули на нього уваги і встали на пішохідному переході прямо перед машиною, потім знехотя пішли, зазначає Stormnews.

В Лігурії, італійському регіоні на березі Середземномор’я, на відео потрапляють олені, які у відсутність туристів купаються в морі. Одне з них зняли в комуні Камолов:

На іншому відео олень вибігає з населеного пункту на пляж, забігає в море і починає плавати:

У Таїланді здивували рідкісні морські ссавці. До острова Ко-Либонг в провінції Транг припливли десятки дюгонів – представники єдиного, що залишився на планеті виду з сімейства дюгоневых. Фахівці кажуть, що в звичайний час вони ховаються від людей і быстромоторных човнів, але з-за пандемії короновируса туристична активність тут практично припинилася, передає телеканал Euronews.

Унікальний момент, як близько 30 дюгонів дрейфують у водах Андаманського моря, вдалося зняти на безпілотник:

Залишити відповідь