Поліцейські в Миколаєві майнили криптовалюту на конфіскованих комп’ютерах

Новини України

У Миколаєві поліцейські конфіскували комп’ютери і почали майнить на них криптовалюту

Поліцейські майнили криптовалюту на конфіскованих комп’ютерах. Фото: Pixabay

Співробітники поліції Жовтневого райвідділу Миколаївської області скористалися комп’ютерами, які вони раніше конфіскували з криптофермы, щоб майнить битокоины.

Про це повідомляє місцеве видання “Новини N” з посиланням на джерело в прокуратурі.

Як зазначається, співробітники ДБР провели обшуки в Жовтневому райвідділі поліції Миколаївській області після того як ви отримали заяву адміністратора заарештованої криптофермы, який зміг відстежити свої комп’ютери і помітив, що вони все ще працюють.

За даними джерела, раніше поліцейські конфіскували у нього всі комп’ютери і різне обладнання за незаконний майнінг. Як з’ясувалося, правоохоронці вирішили скористатися технікою в своїх цілях і встановили кілька вилучених комп’ютерів у себе вдома.

При цьому після того, як чоловік написав заяву в ГБР, його побили. Нападниками виявилися ті самі співробітники Вітовського райвідділу поліції — начальник, його заступник і двоє оперативників.

Крім того, стало відомо, що чоловіка побили не тільки за заяву, але і за відмову виплатити 30 тис. доларів і дати паролі від усіх комп’ютерів.

Нагадаємо, раніше Міненерго доручив “Енергоатому” розглянути можливість майнінгу кріптовалюти на атомних станціях.

“Країна” детально розібратися, навіщо на українських АЕС хочуть майнить криптовалюту.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь