Поліцейський наркокартель – прокуратура взяла під варту угруповання з виробництва метадону

Новини України

У Києві заарештовані члени наркокартелю на чолі з поліцейським

Поліцейський наркокартель, який виготовляв метадон, взяли під варту. Фото: Twitter / Novynarnia

Членів угруповання, які організували масове виробництво важкого наркотику метадон, взяли під варту на два місяці. Всього в банді перебувало 13 осіб, ініціатор “виробництва” – колишній поліцейський.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Києва в Facebook.

“Суд, враховуючи суспільну небезпеку злочину і ступінь організованості учасників злочинної групи, задовольнив клопотання прокурора і обрав підозрюваним запобіжний захід у вигляді утримання під вартою терміном на 60 діб з альтернативою внесення застави у розмірі від 5 млн гривень до 42 млн гривень для кожного”, – зазначено в повідомленні.

Щоб випустити з-під застави всіх фігурантів справи, знадобиться близько 250 млн грн.

Сумарний розмір визначених судом застав становить понад 250 млн гривень.

Нагадаємо, колишній поліцейський організував у Києві нарколабораторію з виробництва і продажу метадону. Правоохоронці знайшли товару на приблизно два мільйони доларів. Було вилучено понад 50 кілограм метадону, приблизно 500 літрів прекурсорів. Один із організаторів – колишній співробітник відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків органів внутрішніх справ.

Як повідомляла “Країна”, у Києві викладач хімії організував наркокартель. У двох підпільних лабораторіях було налагоджено виробництво амфетаміну, який продавався через інтернет.

Залишити відповідь